Zadaj pytanie

Szanowni Państwo!

Mamy wielką przyjemność przedstawić Państwu Centrum Ubezpieczeniowe Euro-Pol AGENT.

Na rynku ubezpieczeniowym działamy od 2006 roku. Każdy kolejny rok naszej działalności to rozwój w zakresie ubezpieczeń, a także nieprzerwane poszerzanie możliwości naszej agencji.

Obecnie osiągnęliśmy pozycję wiodącej firmy na rynku ubezpieczeniowym naszego regionu. Świadczą o tym liczne wyróżnienia i nagrody przyznane dla zespołu Euro-Pol AGENT. Pozycję lidera zawdzięczamy indywidualnemu podejściu, oraz otwartości na zmieniające się potrzeby Klienta.
Nasza dewiza brzmi:

„Agent ubezpieczeniowy to zawód, zawód zaufania publicznego. Ludzie powierzają nam nie tylko troskę o swój majątek ale i poczucie bezpieczeństwa, swoje i swoich bliskich. Ufają nam, że to my potrafimy im doradzić w sprawach, na których akurat oni nie muszą się znać.”

Pragniemy z tego miejsca, podziękować obecnym i przyszłym Klientom za obdarzenie Nas zaufaniem.

 Zarząd Spółki

Firma Euro-Pol AGENT już blisko 10 lat dba o bezpieczeństwo dóbr naszych Klientów. Profesjonalny i kompetentny zespół agentów gwarantuje dostęp do najnowocześniejszych produktów ubezpieczeniowych na rynku. Specjalizujemy się w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych oraz życiowych. Euro-Pol Agent to doświadczony 12 osobowy zespół, odznaczający się wiedzą i rzetelnością. Wszyscy pracownicy posiadają wymagane uprawnienia, niezbędne do wykonywania zawodu agenta ubezpieczeniowego. W naszej pracy opieramy się na takich samych wartościach jak w życiu. Za zaufanie odpłacamy rzetelną i uczciwą obsługą naszych Klientów.

  

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
 
Oddział Świecie
ul. Hallera 4, 86-100 Świecie, tel./fax 052-562-62-40, tel. kom.: 0-696-722-403